| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 7,0 дюйм |
| Пиксельдер | 800×480 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 153,84×85,632 мм |
| Панель өлшемі | 164.90×100×3.5 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 16,7 М |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | Параллель 8-биттік RGB |
| PIN нөмірі | 15 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Артқы жарық түрі | 27 чипті ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 3,0~3,6 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A - WVGA ажыратымдылығымен (800 × 480 пиксель) жабдықталған жоғары өнімді 7 дюймдік TFT-LCD модулі. Бұл өнеркәсіптік деңгейдегі дисплей керемет көрнекі айқындықты озық проекциялық сыйымдылықты сенсорлық технологиямен біріктіреді, бұл ендірілген қолданбалар үшін жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалары: