| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,47 дюйм |
| Пиксельдер | 172×320 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 17,65 x 32,83 мм |
| Панель өлшемі | 19,75 x 36,86 x1,56 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | QSP/MCU |
| PIN нөмірі | 8 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9307 |
| Артқы жарық түрі | 3 ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | -0,3~4,6 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 - 1,47 дюймдік IPS TFT-LCD модулі, ол 172x320 пиксель жоғары ажыратымдылығымен ерекшеленеді. Кең көру бұрышы бар IPS (жазықтықтағы ауысу) технологиясымен жабдықталған, ол 80 градус көру бұрыштарында (солға/оңға/жоғарыға/төменге) жарқын, қанық және табиғи түстермен біркелкі, жоғары сапалы кескіндерді ұсынады.
Бұл дисплей икемді жүйе интеграциясы үшін SPI қоса алғанда, бірнеше интерфейстерді қолдайды. Оның 350 cd/m² жоғары жарықтығы тіпті жарқын қоршаған орта жарығында да тамаша көрінуді қамтамасыз етеді. Өнімділік жетілдірілген GC9307 драйвер интегралдық схемасымен басқарылады, бұл тегіс және тиімді жұмыс істеуді қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
Контраст қатынасы: 1500:1
Арақатынасы: 3:4 (Әдеттегі)
Аналогтық қоректендіру кернеуі: -0,3 В - 4,6 В (әдеттегідей 2,8 В)
Жұмыс температурасы: -20°C - +70°C
Сақтау температурасы: -30°C - +80°C