| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 2,79 дюйм |
| Пиксельдер | 142x428 нүктелер |
| Көру бағыты | SPI/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 21,28 x 64,14 |
| Панель өлшемі | 24,38 x 69,43 x 2,15 |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 262 мың |
| Жарықтық | 350 |
| Интерфейс | SPI/MCU |
| PIN нөмірі | 10 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | NV3007 |
| Артқы жарық түрі | |
| Вольтаж | -0,3~4,6 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +85 °C |
| Сақтау температурасы | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 - 142x428 пиксель ажыратымдылығы бар 2,79 дюймдік IPS TFT-LCD дисплейі. SPI, MCU және RGB сияқты әртүрлі интерфейстерді қолдайды, кез келген жобаға кедергісіз интеграциялау үшін икемділік береді. Дисплейдің 350 cd/m² жарықтығы тіпті жарық жағдайларында да айқын, жарқын көріністерді қамтамасыз етеді. Монитор тегіс және тиімді жұмыс істеуді қамтамасыз ету үшін озық NV3007 драйвер интегралды схемасын пайдаланады.
N279-1428KIWIG01-C10 кең бұрышты IPS (жазықтықтағы ауысу) технологиясын қолданады. Көру диапазоны сол жақта: 85/оң жақта: 85/жоғары: 85/төмен: 85 градус. Контраст қатынасы 1300:1 және арақатынасы 3:4 (әдеттегі мән). Аналогтық сигнал үшін қоректендіру кернеуі 1,65 В-тан 3,3 В-қа дейін (әдеттегі мән 2,8 В). IPS панелінде көру бұрыштарының кең ауқымы, ашық түстер және қаныққан және табиғи жоғары сапалы кескіндер бар. Бұл TFT-LCD модулі -40℃-тан +85℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады, ал сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
Дисплейдің кең ауқымы: монохромды OLED, TFT, CTP қоса алғанда;
Дисплей шешімдері: құрал-жабдықтарды, теңшелген FPC, артқы жарықтандыру және өлшемді қоса алғанда; техникалық қолдау және жобалау
С: 1. Үлгі тапсырыс бере аламын ба?
A: Иә, біз сапаны тексеру және тексеру үшін үлгі тапсырысын қабылдаймыз.
С: 2. Үлгіні жеткізу уақыты қандай?
A: Ағымдағы үлгіге 1-3 күн, жеке үлгіге 15-20 күн қажет.
С: 3. Сізде MOQ шегі бар ма?
A: Біздің MOQ - 1 дана.
С: 4. Кепілдік қанша уақытқа созылады?
A: 12 ай.
С: 5. үлгілерді жіберу үшін қандай экспрессті жиі пайдаланасыз?
A: Біз әдетте үлгілерді DHL, UPS, FedEx немесе SF арқылы жеткіземіз. Әдетте олардың келуі 5-7 күнді алады.
С: 6. Сіздің төлем мерзімі қандай?
A: Біздің әдеттегі төлем мерзімі - T/T. Басқалары туралы келіссөздер жүргізуге болады.