| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 3,97 дюйм |
| Пиксельдер | 320×480 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 55,68×83,52 мм |
| Панель өлшемі | 60×92,25×2,2 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 16,7M |
| Жарықтық | 400 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | MCU |
| PIN нөмірі | 15 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | ILI9488 |
| Артқы жарық түрі | 8 чипті ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,7~3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 - IPS панелі бар 3,98 дюймдік TFT LCD модулі. Бұл модуль MCU интерфейсін қолдайтын ILI9488 драйвер интегралдық схемасымен бірге орнатылған.
Бұл портреттік дисплей 320 × 480 нүкте ажыратымдылығымен және 400 cd/m² жарықтығымен (әдеттегі мән) және 1200 контрастымен (әдеттегі мән) ерекшеленеді.
IPS панелінің сол жақ:89 / оң жақ:89 / жоғары:89 / төмен:89 градус (әдеттегідей) кең көру бұрыштарының артықшылығы бар.
Панельде кең ауқымды перспективалар, ашық түстер және қанық табиғаты бар жоғары сапалы кескіндер бар.
Ол медициналық құралдар, қол құрылғылары, қауіпсіздікті бақылау жүйесі сияқты қолданбаларға өте қолайлы.
Бұл модульдің жұмыс температурасы -20 ℃-тан 70 ℃-қа дейін, ал сақтау температурасы -30 ℃-тан 80 ℃-қа дейін.