| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,46 дюйм |
| Пиксельдер | 80×160 нүктелер |
| Көру бағыты | БАРЛЫҚ ПІКІР |
| Белсенді аймақ (AA) | 16,18×32,35 мм |
| Панель өлшемі | 18.08×36.52×2.1 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | 4 жолақты SPI |
| PIN нөмірі | 13 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9107 |
| Артқы жарық түрі | 3 ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | -0,3~4,6 В |
| Салмақ | 1.1 |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 - 80x160 пиксель ажыратымдылығы бар 1,46 дюймдік IPS TFT-LCD модулі. Кең көру бұрышы бар IPS (жазықтық ішінде ауыстыру) технологиясын пайдалана отырып, ол 80 градус көру бұрыштарында (солға/оңға/жоғарыға/төменге) тұрақты кескін сапасын ұсынады, ашық, қанық және табиғи түстерді қамтамасыз етеді.
Бұл дисплей икемді интеграция үшін бірнеше интерфейстерді (SPI, MCU, RGB) қолдайды. 350 cd/m² жоғары жарықтық деңгейімен ол тіпті жарқын қоршаған орта жарықтандыруында да тамаша көрінуді қамтамасыз етеді. Өнімділік үздіксіз және тиімді жұмысты қамтамасыз ететін озық **GC9107 драйверінің IC** арқасында жүзеге асырылады.
Негізгі сипаттамалар:
Контраст қатынасы: 800:1
Арақатынасы: 3:4 (Әдеттегі)
Аналогтық қоректендіру кернеуі: -0,3 В - 4,6 В (әдеттегідей 2,8 В)
Жұмыс температурасы: -20°C - +70°C
Сақтау температурасы: -30°C - +80°C