| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 0,77 дюйм |
| Пиксельдер | 64×128 нүкте |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 9,26×17,26 мм |
| Панель өлшемі | 12,13×23,6×1,22 мм |
| Түс | Монохромды (ақ) |
| Жарықтық | 180 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Ішкі жабдықтау |
| Интерфейс | 4 сымды SPI |
| Міндет | 1/128 |
| PIN нөмірі | 13 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1312 |
| Вольтаж | 1,65-3,5 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X077-6428TSWCG01-H13 - 64 × 128 нүктеден жасалған, диагональ өлшемі 0,77 дюйм болатын шағын OLED дисплей. X077-6428TSWCG01-H13 модулінің контуры 12,13 × 23,6 × 1,22 мм және белсенді аймақ өлшемі 9,26 × 17,26 мм; оған SSD1312 контроллерінің интегралды схемасы орнатылған; ол 4 сымды SPI интерфейсін, 3 В қуат көзін қолдайды.
Модуль - артқы жарықты қажет етпейтін (өздігінен сәуле шығаратын) COG құрылымды PMOLED дисплей; ол жеңіл және аз қуат тұтынады.
Бұл 0,77 дюймдік 64 × 128 шағын OLED дисплей киілетін құрылғыларға, портативті құрылғыларға, жеке күтім құралдарына, дауыс жазғыш қаламға, денсаулық сақтау құралдарына және т.б. жарамды.
Бұл 0,77 дюймдік модуль портреттік режимде жұмыс істейді; ол көлденең режимді де қолдайды.
X077-6428TSWCG01-H13 модулі -40℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 260 (мин) кД/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 10000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.
Дисплей технологиясындағы ең соңғы инновациямызды - заманауи 0,77 дюймдік микро 64×128 нүктелі OLED дисплей модулінің экранын ұсынамыз. Бұл ықшам, жоғары ажыратымдылықтағы OLED дисплей модулі көру тәжірибесін түбегейлі өзгертуге арналған және визуалды дисплейлер үшін жаңа стандартқа айналады.
Стильді дизайнымен және әсерлі 64×128 нүктелік ажыратымдылығымен ерекшеленетін бұл OLED дисплей модулі пайдаланушыларды баурап алатын айқын, айқын кескіндерді ұсынады. Сіз киілетін құрылғыларды, ойын консольдерін немесе визуалды интерфейсті қажет ететін кез келген басқа электрондық құрылғыны жобалап жатсаңыз да, біздің OLED дисплей модульдеріміз жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді.
0,77 дюймдік микро OLED дисплей модулінің экраны өте жұқа құрылымға ие және кеңістігі шектеулі құрылғылар үшін өте қолайлы. Оның салмағы небәрі бірнеше грамм, бұл сіздің туындыларыңызға қажетсіз салмақ немесе көлем қоспайды. Ол тасымалдануы мен ықшамдылығы маңызды қолданбалар үшін өте қолайлы.
Сонымен қатар, OLED дисплей модульдері түстердің тамаша көшірмесін, жоғары контрастты және кең көру бұрыштарын ұсынады. Бұл пайдаланушылардың кез келген бұрыштан таңғажайып көріністерден ләззат ала алатынын, жалпы пайдаланушы тәжірибесін жақсарта алатынын білдіреді. OLED технологиясы сонымен қатар кескіннің теңдессіз айқындығы мен тереңдігі үшін мінсіз қара деңгейлерді қамтамасыз етеді.
Біздің OLED дисплей модульдеріміз тек әдемі ғана емес, сонымен қатар өте берік. Ол әртүрлі қоршаған орта жағдайларына төтеп беруге арналған, бұл оны температураның өзгеруіне және соққыларға төзімді етеді. Бұл сіздің жабдығыңыздың тіпті қиын ортада да керемет өнімділікпен жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Сонымен қатар, бұл OLED дисплей модулі өте энергия үнемдейді. Аз қуат тұтыну құрылғының батареясының қызмет ету мерзімін ұзартады, бұл пайдаланушылардың жиі зарядтамай-ақ ұзақ уақыт пайдалануына мүмкіндік береді.
Біз электрондық құрылғылардың функционалдығы мен визуалды әсерін жақсартатын озық технологияларды ұсынуға міндеттенеміз. 0,77 дюймдік миниатюралық 64 × 128 нүктелі OLED дисплей модулінің экранының шығарылуы нарыққа жоғары сапалы дисплейлерді шығаруға деген міндеттемемізді көрсетеді. Көру тәжірибеңізді жаңа деңгейге көтеру үшін құрылғыңызды біздің OLED дисплей модульдерімен жаңартыңыз.