| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 3,95 дюйм |
| Пиксельдер | 480×480 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 36,72×48,96 мм |
| Панель өлшемі | 40,44×57×2 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 262 мың |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU/RGB |
| PIN нөмірі | 15 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | ST7701S |
| Артқы жарық түрі | 8 чипті ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,5~3,3 В |
| Салмақ | 1,2 г |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 - 480 x 480 пиксельден тұратын 3,95 дюймдік шаршы IPS TFT-LCD модулі.
Модуль RGB интерфейсін қолдайды және IPS панелін қабылдайды, сол жақ: 80/оң жақ: 80/жоғарғы: 80/төменгі: 80 градус (әдеттегі мән) кең көру бұрышы, контраст 1000:1 (әдеттегі мән), жарықтық 350 cd/m² (әдеттегі мән), ашық шыны панель, арақатынасы 1:1.
TFT040B039 модулі ST7701S контроллер интегралдық схемасымен жабдықталған, ал интерфейстік қуат көзінің кернеу диапазоны 2,5 В ~ 3,3 В, әдеттегі мәні 2,8 В.
TFT040B039 моделінің жұмыс температурасы -20 ℃-тан +70 ℃-қа дейін; сақтау температурасының диапазоны -30 ℃ ~ +80 ℃.
Ол медициналық құралдар, қол құрылғылары, қауіпсіздікті бақылау жүйесі сияқты қолданбаларға өте қолайлы.