| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 4,30 дюйм |
| Пиксельдер | 480×272 нүкте |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 95.04×53.86 мм |
| Панель өлшемі | 67.30×105.6×3.0 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 262 мың |
| Жарықтық | 300 кД/м² |
| Интерфейс | RGB |
| PIN нөмірі | 15 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | NV3047 |
| Артқы жарық түрі | 7 ақ түсті жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 3,0~3,6 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A – кең көру бұрышы бар, 480x272 толық түсті экран ажыратымдылығы бар, кіріктірілген NV3047 драйвер интегралды картасы және RGB 24 биттік интерфейсі бар 4,3 дюймдік IPS TFT-LCD дисплей.
Бұл IPS TFT модулінің жарықтығы 300 cd/m² (әдеттегі мән), экранның арақатынасы 16:9, контрасты 1000 (әдеттегі мән) және жылтыр әйнек бар.
043B113C-07A сол жақ: 85/оң жақ: 85/үстіңгі: 85/төменгі: 85 градус көру диапазонымен ең кең көру бұрышы бар IPS (жазықтық ішінде ауыстыру) панель технологиясын қолданады.
IPS панелі кең көру бұрышына, ашық түстерге және қанық және табиғи жоғары сапалы кескіндерге ие.
Модульдің жұмыс температурасы -20 ℃-тан +70 ℃-қа дейін, ал сақтау температурасы -30 ℃-тан +80 ℃-қа дейін.