| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 0,99 дюйм |
| Пиксельдер | 40×160 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 6.095×24.385 мм |
| Панель өлшемі | 8,6×29,8×1,5 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 300 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN нөмірі | 10 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9D01 |
| Артқы жарық түрі | 1 ақ түсті жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,4~3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 - шағын өлшемді 0,99 дюймдік IPS кең бұрышты TFT-LCD дисплей модулі.
Бұл шағын өлшемді TFT-LCD панелінің ажыратымдылығы 40x160 пиксель, кіріктірілген GC9D01 контроллер интегралды схемасы, 4 сымды SPI интерфейсін қолдайды, 2,4 В ~ 3,3 В қоректендіру кернеуі (VDD) диапазоны, 300 кд/м² модуль жарықтығы және 1000 контрасты бар.
Бұл модуль тікелей экран режимінде және панель кең бұрышты IPS (жазықтықты ауыстыру) технологиясын қолданады.
Көру диапазоны солға: 85/оңға: 85/жоғары: 85/төмен: 85 градус. IPS панелінде көру бұрыштарының кең ауқымы, ашық түстер және қанық және табиғи жоғары сапалы кескіндер бар.
Ол киілетін құрылғылар, медициналық құралдар, электронды темекі сияқты қолданбаларға өте қолайлы.
Бұл модульдің жұмыс температурасы -20 ℃-тан 70 ℃-қа дейін, ал сақтау температурасы -30 ℃-тан 80 ℃-қа дейін.