| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,54 дюйм |
| Пиксельдер | 128×64 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 35.052×17.516 мм |
| Панель өлшемі | 42.04×27.22×1.4 мм |
| Түс | Ақ |
| Жарықтық | 100 (мин) кД/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 сымды SPI |
| Міндет | 1/64 |
| PIN нөмірі | 24 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1309 |
| Вольтаж | 1,65-3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24: Жоғары өнімді 1,54 дюймдік SPI OLED дисплей модулі
X154-2864KSWTG01-C24 - 1,54 дюймдік диагональды өлшемі** бар 128 × 64 пиксельді SPI OLED дисплей, ол өте ықшам форма факторында айқын графика ұсынады. Модуль өлшемі 42,04 × 27,22 × 1,4 мм және белсенді аймақ (AA) 35,052 × 17,516 мм болатын бұл шыны чипті (COG) OLED модулі жеңіл дизайнды, төмен қуат тұтынуды және жіңішке профильді біріктіреді - кеңістікке сезімтал қолданбалар үшін өте қолайлы.
Негізгі ерекшеліктері:
Кеңейтілген контроллер (SSD1309 IC): Параллель, I²C және 4 сымды SPI интерфейстерін қолдау арқылы сенімді өнімділікті қамтамасыз етеді.
Кең жұмыс диапазоны: -40℃-тан +70℃-қа дейінгі ортада мінсіз жұмыс істейді, сақтау рұқсаты -40℃-тан +85℃-қа дейін.
Жан-жақты қолдану: ақылды үй құрылғылары, қаржылық POS жүйелері, қол құралдары, автомобиль дисплейлері, медициналық жабдықтар және IoT шешімдері үшін өте қолайлы.
Неліктен осы OLED модулін таңдау керек?
Жоғары айқындық: Жоғары ажыратымдылықтағы PMOLED панелі айқын, жанды бейнелерді ұсынады.
Энергия үнемдеу: Жарықтығын төмендетпей, минималды қуат тұтыну үшін оңтайландырылған.
Берік және сенімді: Қатал жағдайларда беріктік үшін жасалған.
Жетекші OLED/PMOLED дисплей шешімі ретінде X154-2864KSWTG01-C24 ерекше өнімділігімен, ықшам дизайнымен және кең үйлесімділігімен ерекшеленеді. Киілетін құрылғылар, өнеркәсіптік HMI немесе тұтынушылық электроника үшін ол сапа мен инновацияның эталонын белгілейді.
Дисплей технологияңызды заманауи OLED шешімдерімен жақсартыңыз
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 100 (мин) кД/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.