| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 2,89 дюйм |
| Пиксельдер | 167×42 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 71.446×13.98 мм |
| Панель өлшемі | 75,44×24,4×2,03 мм |
| Түс | Ақ |
| Жарықтық | 80 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | 8-биттік 68XX/80XX параллель, 4 сымды SPI |
| Міндет | 1/42 |
| PIN нөмірі | 24 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1322 |
| Вольтаж | 1,65-3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 - 167 × 42 пиксель ажыратымдылығымен жасалған 2,89 дюймдік COG графикалық OLED дисплейі.
Бұл OLED дисплей модулінің контур өлшемі 75,44 × 24,4 × 2,03 мм, ал AA өлшемі 71,446 × 13,98 мм; Бұл модуль SSD1322 контроллерінің интегралдық схемасымен жабдықталған; оны параллель, 4 жолды SPI және I²C интерфейстерімен қолдауға болады; логиканың қоректендіру кернеуі 3,0 В (әдеттегі мән), жүргізуші жүктемесінің 1/42 бөлігі.
N289-6742ASWAG01-C24 - COG құрылымды OLED дисплейі, бұл OLED модулі ақылды үй қолданбаларына, қол аспаптарына, ақылды технологиялық құрылғыларға, автомобильдерге, аспаптарға, медициналық құралдарға және т.б. жарамды.
OLED модулі -40℃-тан +85℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
Жалпы алғанда, N289-6742ASWAG01-C24 OLED панелі дисплей тәжірибесін мүлдем жаңа деңгейге көтеретін ойын ережесін өзгертеді.
Шағын өлшемі, жоғары ажыратымдылығы және ерекше жарықтығымен бұл OLED панелі смартфондар, планшеттер, сандық камералар және т.б. сияқты әртүрлі қолданбалар үшін өте қолайлы.
Оның жіңішке профилі және кеңейтілген қосылу мүмкіндіктері оны стильді және инновациялық құрылғыларды жасауға тырысатын дизайнерлер мен өндірушілер үшін өте қолайлы етеді.
N289-6742ASWAG01-C24 OLED панелімен көрнекіліктеріңізді жақсартып, мазмұныңызға жан бітіріңіз.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 90 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.