| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,12 дюйм |
| Пиксельдер | 50×160 нүктелер |
| Көру бағыты | БАРЛЫҚ РИВ |
| Белсенді аймақ (AA) | 8,49×27,17 мм |
| Панель өлшемі | 10,8×32,18×2,11 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | 4 жолақты SPI |
| PIN нөмірі | 13 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9D01 |
| Артқы жарық түрі | 1 ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,5~3,3 В |
| Салмақ | 1.1 |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +60 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
Міне, техникалық сипаттаманың нақтыланған нұсқасы:
N112-0516KTBIG41-H13 - 50×160 пиксель ажыратымдылығы бар ықшам 1,12 дюймдік IPS TFT-LCD модулі. Жан-жақты қолданбаларға арналған, ол SPI, MCU және RGB интерфейстерін қоса алғанда, бірнеше интерфейс хаттамаларын қолдайды, бұл әртүрлі электрондық жүйелерде бейімделгіш интеграцияны қамтамасыз етеді. 350 cd/m² жоғары жарықтық шығысымен дисплей тіпті қоршаған ортаның қарқынды жарықтандыру жағдайында да тамаша көрінуді сақтайды.
Негізгі сипаттамаларға мыналар кіреді:
- Оңтайландырылған өнімділік үшін кеңейтілген GC9D01 драйвер интегралдық схемасы
- IPS технологиясы арқылы кең көру бұрыштары (70° L/R/U/D) қосылған
- 1000:1 контраст коэффициентін жақсартты
- 3:4 кадр пішімі (стандартты конфигурация)
- Аналогтық қоректендіру кернеуінің диапазоны: 2,5 В-3,3 В (номиналды 2,8 В)
IPS панелі табиғи қанықтылықпен және кең хроматикалық спектрмен жоғары сапалы түстерді шығаруды қамтамасыз етеді. Беріктік үшін жасалған бұл модуль -20℃-тан +60℃-қа дейінгі температура диапазонында жұмыс істейді және -30℃-тан +80℃-қа дейінгі сақтау жағдайларына төтеп бере алады.
Белгілі ерекшеліктері:
- Кең түсті гаммамен шынайы кескін сапасы
- Қоршаған ортаға берік бейімделу
- Төмен кернеу талаптары бар энергия үнемдейтін дизайн
- Температураның өзгеруіне қарамастан тұрақты өнімділік
Техникалық сипаттамалардың бұл үйлесімі N112-0516KTBIG41-H13 құрылғысын өнеркәсіптік басқару элементтерін, портативті құрылғыларды және сыртқы жабдықтарды қоса алғанда, қиын жағдайларда сенімді жұмыс істеуді қажет ететін қолданбалар үшін ерекше қолайлы етеді.