| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 3,12 дюйм |
| Пиксельдер | 256×64 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 76,78×19,18 мм |
| Панель өлшемі | 88×27,8×2,0 мм |
| Түс | Ақ/Көк/Сары |
| Жарықтық | 60 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | Параллель/4 сымды SPI |
| Міндет | 1/64 |
| PIN нөмірі | 30 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1322UR1(COF) |
| Вольтаж | 1,65-3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 - 256 × 64 пиксель ажыратымдылығымен жасалған 3,12 дюймдік графикалық OLED дисплей.
Бұл OLED дисплей модулінің контур өлшемі 88×27,8×2,0 мм, ал AA өлшемі 76,78×19,18 мм;
Бұл модуль SSD1322UR1(COF) контроллер интегралдық схемасымен жабдықталған; оны параллель, 4 жолды SPI және I²C интерфейстерімен қолдауға болады; логиканың қоректендіру кернеуі 2,5 В (әдеттегі мән), жүргізу міндетінің 1/64 бөлігі.
X312-5664ASWDF01-C30 - COF құрылымды OLED дисплейі, бұл OLED модулі медициналық қолданбаларға, басқару панеліне, өзін-өзі тексеру машинасына, билет машиналарына, тұрақ есептегіштеріне және т.б. жарамды.
OLED модулі -40℃-тан +85℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED модулі және оның кеңейтілген мүмкіндіктері арқылы тұтынушылар керемет визуалды тәжірибе ала алады.
Оның SSD1322 драйвер интегралдық схемасымен үйлесімділігі оңтайлы функционалдылық пен өнімділікті қамтамасыз етеді.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. өнімдеріңізді жақсарту және пайдаланушы тәжірибесін жақсарту үшін сізге заманауи дисплей шешімдерін ұсынады.
OLED модульдеріңіздің барлық қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін бізге сеніңіз және біздің тәжірибеміз сіздің табысыңызға ықпал етсін.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 80 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.