| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,65 дюйм |
| Пиксельдер | 142 x 428 нүкте |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 13,16 x 39,68 мм |
| Панель өлшемі | 16,3 x 44,96 x 2,23 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | 4 жолақты SPI/MCU |
| PIN нөмірі | 13 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | NV3007 |
| Артқы жарық түрі | 3 ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,5~3,3 В |
| Салмақ | 1.1 |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +60 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 - 142×428 пиксель ажыратымдылығы бар 1,65 дюймдік IPS TFT-LCD дисплейі. SPI, MCU және RGB сияқты әртүрлі интерфейстерді қолдайды, кез келген жобаға кедергісіз интеграциялау үшін икемділік береді. Дисплейдің 350 cd/m² жарықтығы тіпті жарық жағдайларында да айқын, жарқын көріністерді қамтамасыз етеді. Монитор тегіс және тиімді жұмыс істеуді қамтамасыз ету үшін озық NV3007 драйвер интегралды схемасын пайдаланады.
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 кең бұрышты IPS (жазықтықты ауыстыру) технологиясын қолданады. Көру диапазоны сол жақта: 80/оң жақта: 80/жоғары: 80/төмен: 80 градус. Контраст қатынасы 1000:1 және арақатынасы 3:4 (әдеттегі мән). Аналогтық сигнал үшін қоректендіру кернеуі 2,5 В-тан 3,3 В-қа дейін (әдеттегі мән 2,8 В). IPS панелінде көру бұрыштарының кең ауқымы, ашық түстер және қаныққан және табиғи жоғары сапалы кескіндер бар. Бұл TFT-LCD модулі -20℃-тан +60℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады, ал сақтау температурасы -30℃-тан +80℃-қа дейін.
Дисплейдің кең ауқымы: монохромды OLED, TFT, CTP қоса алғанда;
Дисплей шешімдері: құрал-жабдықтарды, теңшелген FPC, артқы жарықтандыру және өлшемді қоса алғанда; техникалық қолдау және жобалау
С: 1. Үлгі тапсырыс бере аламын ба?
A: Иә, біз сапаны тексеру және тексеру үшін үлгі тапсырысын қабылдаймыз.
С: 2. Үлгіні жеткізу уақыты қандай?
A: Ағымдағы үлгіге 1-3 күн, жеке үлгіге 15-20 күн қажет.
С: 3. Сізде MOQ шегі бар ма?
A: Біздің MOQ - 1 дана.
С: 4. Кепілдік қанша уақытқа созылады?
A: 12 ай.
С: 5. үлгілерді жіберу үшін қандай экспрессті жиі пайдаланасыз?
A: Біз әдетте үлгілерді DHL, UPS, FedEx немесе SF арқылы жеткіземіз. Әдетте олардың келуі 5-7 күнді алады.
С: 6. Сіздің төлем мерзімі қандай?
A: Біздің әдеттегі төлем мерзімі - T/T. Басқалары туралы келіссөздер жүргізуге болады.