N286-3796KBWIG01-C24 - шағын өлшемді 2,86 дюймдік IPS кең бұрышты TFT-LCD дисплей модулі. Бұл шағын өлшемді TFT-LCD панелінің ажыратымдылығы 376 × 960 пиксель, дисплей модулі ST7701S контроллер интегралды чипімен жабдықталған, MIPI интерфейсін қолдайды, қоректендіру кернеуі (VDD) диапазоны 2,4 В ~ 3,3 В, модуль жарықтығы 350 кд/м² (әдеттегі мән) және контраст 1200 (әдеттегі мән).
Бұл 2,86 дюймдік TFT-LCD дисплей модулі портреттік режимде жұмыс істейді және панель кең бұрышты IPS (жазықтықты ауыстыру) технологиясын қолданады. Көру диапазоны солға: 80/оңға: 80/жоғары: 80/төмен: 80 градус. Панельде кең перспективалар, ашық түстер және қаныққан табиғаты бар жоғары сапалы кескіндер бар. Ол киілетін құрылғылар, қол құрылғылары, қауіпсіздікті бақылау жүйесі сияқты қолданбаларға өте қолайлы. Бұл модульдің жұмыс температурасы -20 ℃-тан 70 ℃-қа дейін, ал сақтау температурасы -30 ℃-тан 80 ℃-қа дейін.
| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Bранд атауы | WISEVISION |
| Sөлшем | 2.86дюйм |
| Пиксельдер | 376×960 нүкте |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (A).A) | 26,51×67,68 мм |
| Панель өлшемі | 31,2×76,6×2,13 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 262K |
| Жарықтық | 320 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | MIPI |
| PIN нөмірі | 24 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | ST7701S |
| Артқы жарық түрі | 4 ақ түсті жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2.4~3,3 В |
| Салмақ | 1.2 |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
Дисплейдің кең ауқымы: монохромды OLED, TFT, CTP қоса алғанда;
Дисплей шешімдері: құрал-жабдықтарды, теңшелген FPC, артқы жарықтандыру және өлшемді қоса алғанда; техникалық қолдау және жобалау
Соңғы қолданыстарды терең және жан-жақты түсіну;
Әртүрлі дисплей түрлерінің құны мен өнімділік артықшылықтарын талдау;
Ең қолайлы дисплей технологиясын таңдау үшін тұтынушылармен түсіндіру және ынтымақтастық;
Технологиялық процестерді, өнім сапасын, шығындарды үнемдеуді, жеткізу кестесін және тағы басқаларды үнемі жетілдіру бойынша жұмыс істеу.
С: 1. Үлгі тапсырыс бере аламын ба?
A: Иә, біз сапаны тексеру және тексеру үшін үлгі тапсырысын қабылдаймыз.
С: 2. Үлгіні жеткізу уақыты қандай?
A: Ағымдағы үлгіге 1-3 күн, жеке үлгіге 15-20 күн қажет.
С: 3. Сізде MOQ шегі бар ма?
A: Біздің MOQ - 1 дана.
С: 4. Кепілдік қанша уақытқа созылады?
A: 12 ай.
С: 5. үлгілерді жіберу үшін қандай экспрессті жиі пайдаланасыз?
A: Біз әдетте үлгілерді DHL, UPS, FedEx немесе SF арқылы жеткіземіз. Әдетте олардың келуі 5-7 күнді алады.
С: 6. Сіздің төлем мерзімі қандай?
A: Біздің әдеттегі төлем мерзімі - T/T. Басқалары туралы келіссөздер жүргізуге болады.