| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,54 дюйм |
| Пиксельдер | 128×64 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 35.052×17.516 мм |
| Панель өлшемі | 42.04×27.22×1.4 мм |
| Түс | Ақ |
| Жарықтық | 100 (мин) кД/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 сымды SPI |
| Міндет | 1/64 |
| PIN нөмірі | 24 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1309 |
| Вольтаж | 1,65-3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 - SPI OLED дисплейі, ол 128x64 пиксельден жасалған, диагоналі 1,54 дюйм. Бұл графикалық дисплейдің модуль өлшемі 42,04 × 27,22 × 1,4 мм және AA өлшемі 35,052 x 17,516 мм; оған SSD1309 контроллерінің интегралды схемасы орнатылған және параллель, I²C және 4 сымды сериялық SPI интерфейсін қолдайды.
X154-2864KSWTG01-C24 - COG құрылымды OLED дисплейі, бұл OLED модулі жеңіл, қуаты аз және өте жұқа, ол үйде қолдануға, қаржылық POS, қол құралдарына, интеллектуалды технологиялық құрылғыларға, автомобильдерге, медициналық құралдарға және т.б. жарамды.
OLED модулі -40℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
OLED, PMOLED, OLED панелі және OLED модулі сияқты кілт сөздермен X154-2864KSTWG01-C24 жоғары сапалы дисплей шешімдерін іздейтіндер үшін бірінші таңдау болып табылады.
Тұтынушылық электроника, киілетін құрылғылар немесе өнеркәсіптік қолданбалар үшін бұл OLED панелі жоғары өнімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді.
Оның түпнұсқа дизайны және әсерлі сипаттамалары оны нарықтағы тамаша таңдау етеді.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 100 (мин) кД/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.