| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,47 дюйм |
| Пиксельдер | 172×320 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 17,65 x 32,83 мм |
| Панель өлшемі | 19,75 x 36,86 x1,56 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | QSP/MCU |
| PIN нөмірі | 8 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9307 |
| Артқы жарық түрі | 3 ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | -0,3~4,6 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 - 172*320 пиксель ажыратымдылығы бар 1,47 дюймдік IPS TFT-LCD дисплейі. SPI сияқты әртүрлі интерфейстерді қолдайды, бұл кез келген жобаға кедергісіз интеграциялау үшін икемділік береді. Дисплейдің 350 cd/m² жарықтығы тіпті жарық жағдайларында да айқын, жарқын көріністерді қамтамасыз етеді. Монитор тегіс және тиімді жұмыс істеуді қамтамасыз ету үшін озық GC9307 драйвер интегралды схемасын пайдаланады.
N147-1732THWIG49-C08 кең бұрышты IPS (жазықтықты ауыстыру) технологиясын қолданады. Көру диапазоны сол жақта: 80/оң жақта: 80/жоғары қарай: 80/төмен қарай: 80 градус. Контраст қатынасы 1500:1 және арақатынасы 3:4 (әдеттегі мән). Аналогтық сигнал үшін қоректендіру кернеуі -0,3 В-тан 4,6 В-қа дейін (әдеттегі мән 2,8 В). IPS панелінде көру бұрыштарының кең ауқымы, ашық түстер және қаныққан және табиғи жоғары сапалы кескіндер бар. Бұл TFT-LCD модулі -20℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады, ал сақтау температурасы -30℃-тан +80℃-қа дейін.