| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 2,00 дюйм |
| Пиксельдер | 240×320 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 30,6×40,82 мм |
| Панель өлшемі | 34,6×47,8×2,05 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 262 мың |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU/RGB |
| PIN нөмірі | 22 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | ST7789 |
| Артқы жарық түрі | 3 ақ түсті жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,4~3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 - 240x320 пиксель ажыратымдылығы бар 2 дюймдік IPS TFT-LCD дисплейі. SPI, MCU және RGB сияқты әртүрлі интерфейстерді қолдайды, кез келген жобаға кедергісіз интеграциялау үшін икемділік береді. Дисплейдің 350 cd/m² жарықтығы тіпті жарық жағдайларында да айқын, жарқын көріністерді қамтамасыз етеді. Монитор тегіс және тиімді жұмыс істеуді қамтамасыз ету үшін озық ST7789 драйвер интегралдық схемасын пайдаланады.
N200-2432KHWIG07-C22 кең бұрышты IPS (жазықтықты ауыстыру) технологиясын қолданады. Көру диапазоны сол жақта: 80/оң жақта: 80/жоғары: 80/төмен: 80 градус. Контраст қатынасы 1500:1 және пропорция қатынасы 3:4 (әдеттегі мән). Аналогтық сигнал үшін қоректендіру кернеуі 2,4 В-тан 3,3 В-қа дейін (әдеттегі мән 2,8 В). IPS панелінде көру бұрыштарының кең ауқымы, ашық түстер және қаныққан және табиғи жоғары сапалы кескіндер бар. Бұл TFT-LCD модулі -20℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады, ал сақтау температурасы -30℃-тан +80℃-қа дейін.
New Vision Technology Co., Ltd. компаниясының штаб-пәтері Шэньчжэньде орналасқан және 15 жыл бойы өзінің күшті ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық мүмкіндіктерімен тұтынушыларға қызмет көрсетіп келеді. Біз бүкіл әлемдегі тұтынушыларға жоғары сапалы дисплей және техникалық қызметтер көрсетуге міндеттенеміз. Біздің N200-2432KHWIG07-C22 сияқты өнімдеріміз сенімділігімен, тұрақтылығымен және тиімділігімен танымал.