N139-3636TBWPG41-C16 - 1,39 дюймдік диагональды дөңгелек экраны және 360RGB*360 пиксель ажыратымдылығы бар TFT-LCD модулі. Бұл дөңгелек LCD экран QSPI панелін пайдаланады, оның артықшылықтары жоғары контраст, дисплей немесе пиксель өшірулі кезде толық қара фон және солға:80 / оңға:80 / жоғары:80 / төмен:80 градус (әдеттегі), 1500:1 контраст қатынасы (әдеттегі мән), 400 cd/m² жарықтық (әдеттегі мән) және жарқырауға қарсы әйнек беті.
Theмодуль GC9B71 драйверінің интегралдық картасымен жабдықталған, олқолдауарқылыQSPI интерфейстері. LCD қуат көзінің кернеуі-дан2,4 В-қа дейін3.3V, әдеттегі мәні 2,8 В. Дисплей модулі ықшам құрылғыларға, киілетін құрылғыларға, үйді автоматтандыру өнімдеріне, ақ түсті өнімдерге, бейне жүйелерге, медициналық құралдарға және т.б. жарамды. Ол -20℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада және -30℃-тан +80℃-қа дейінгі сақтау температурасында жұмыс істей алады.
| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Bранд атауы | WISEVISION |
| Sөлшем | 1.39дюйм |
| Пиксельдер | 360×360 нүкте |
| Көру бағыты | Барлық көрініс |
| Белсенді аймақ (A).A) | 35,31(Биіктігі) x 35,31(В) мм |
| Панель өлшемі | 37,8(Биіктігі) x 39,77(В) x1,41(Т)мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | |
| Жарықтық | 400 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | QSPI |
| PIN нөмірі | 16 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9B71 |
| Артқы жарық түрі | 1 АҚ ЖАРЫҚ |
| Вольтаж | 2.4~3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
Дисплейдің кең ауқымы: монохромды OLED, TFT, CTP қоса алғанда;
Дисплей шешімдері: құрал-жабдықтарды, теңшелген FPC, артқы жарықтандыру және өлшемді қоса алғанда; техникалық қолдау және жобалау
Соңғы қолданыстарды терең және жан-жақты түсіну;
Әртүрлі дисплей түрлерінің құны мен өнімділік артықшылықтарын талдау;
Ең қолайлы дисплей технологиясын таңдау үшін тұтынушылармен түсіндіру және ынтымақтастық;
Технологиялық процестерді, өнім сапасын, шығындарды үнемдеуді, жеткізу кестесін және тағы басқаларды үнемі жетілдіру бойынша жұмыс істеу.
С: 1. Үлгі тапсырыс бере аламын ба?
A: Иә, біз сапаны тексеру және тексеру үшін үлгі тапсырысын қабылдаймыз.
С: 2. Үлгіні жеткізу уақыты қандай?
A: Ағымдағы үлгіге 1-3 күн, жеке үлгіге 15-20 күн қажет.
С: 3. Сізде MOQ шегі бар ма?
A: Біздің MOQ - 1 дана.
С: 4. Кепілдік қанша уақытқа созылады?
A: 12 ай.
С: 5. үлгілерді жіберу үшін қандай экспрессті жиі пайдаланасыз?
A: Біз әдетте үлгілерді DHL, UPS, FedEx немесе SF арқылы жеткіземіз. Әдетте олардың келуі 5-7 күнді алады.
С: 6. Сіздің төлем мерзімі қандай?
A: Біздің әдеттегі төлем мерзімі - T/T. Басқалары туралы келіссөздер жүргізуге болады.