| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 0,66 дюйм |
| Пиксельдер | 64x48 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 13,42×10,06 мм |
| Панель өлшемі | 16,42×16,9×1,25 мм |
| Түс | Монохромды (ақ) |
| Жарықтық | 80 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Ішкі жабдықтау |
| Интерфейс | Параллель/ I²C /4 сымды SPI |
| Міндет | 1/48 |
| PIN нөмірі | 28 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1315 |
| Вольтаж | 1,65-3,5 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
N066-6448TSWPG03-H28 модулі - тұтынушылық деңгейдегі COG OLED дисплейі, диагональ өлшемі 0,66 дюйм, ажыратымдылығы 64x48 нүкте. Бұл OLED модулі SSD1315 интегралды чипімен жабдықталған; ол параллель/I²C/4 сымды SPI интерфейсін қолдайды; логикаға арналған кернеу 2,8 В (VDD), ал дисплейге арналған кернеу 7,5 В (VCC). 50% шахмат тақтасы дисплейіндегі ток 7,25 В (ақ түс үшін), жүргізу жүктемесі 1/48. N066-6448TSWPG03-H28 модулі ішкі зарядтау сорғысының және сыртқы VCC қорегінің қорегімен қамтамасыз етеді.
Модуль киілетін құрылғыларға, портативті құрылғыларға және т.б. жарамды. Оны –40℃-тан +85℃-қа дейінгі температурада пайдалануға болады; сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 430 кД/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.