| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 0,63 дюйм |
| Пиксельдер | 120x28 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 15,58×3,62 мм |
| Панель өлшемі | 21,54×6,62×1,22 мм |
| Түс | Монохромды (ақ) |
| Жарықтық | 220 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Ішкі жабдықтау |
| Интерфейс | I²C |
| Міндет | 1/28 |
| PIN нөмірі | 14 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1312 |
| Вольтаж | 1,65-3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 өлшемі небәрі 0,63 дюйм, бұл сіздің дисплей қажеттіліктеріңіз үшін ықшам және жан-жақты шешім ұсынады. Модульдің пиксель ажыратымдылығы 120x28 нүкте және жарықтығы 270 cd/m² дейін, бұл айқын және жарқын кескіндерді қамтамасыз етеді. AA өлшемі 15,58 × 3,62 мм және жалпы контуры 21,54 × 6,62 × 1,22 мм оны әртүрлі электрондық құрылғылар мен жүйелерге біріктіруді жеңілдетеді. Бұл 0,63 дюймдік 120x28 шағын OLED дисплей киюге болатын құрылғыларға, электронды темекіге, портативті құрылғыға, жеке күтім құралына, дауыс жазғышқа, денсаулық құралына және т.б. жарамды.
Біздің OLED дисплей модульдеріміздің негізгі ерекшеліктерінің бірі - олардың жоғары сапалы I²C интерфейсі, ол үздіксіз байланыс пен басқаруды қамтамасыз етеді. Бұл үздіксіз жұмыс істеуді және сіздің бар құрылғыңызға оңай интеграциялануды қамтамасыз етеді. Сонымен қатар, дисплей модулі дисплей модулінің өнімділігі мен сенімділігін одан әрі арттыратын SSD1312 драйвер интегралдық схемасымен жабдықталған.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 270 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.