N072-0616TBBIG45-H10 - 0,72 дюймдік диагональды дөңгелек экраны және 60 * 160 пиксель ажыратымдылығы бар TFT-LCD модулі. Бұл дөңгелек LCD экран жоғары контраст, дисплей немесе пиксель өшірілген кезде толық қара фон және солға:80 / оңға:80 / жоғары:80 / төмен:80 градус (әдеттегі), 1500:1 контраст қатынасы (әдеттегі мән), 350 cd/m² жарықтық (әдеттегі мән) және жарқырауға қарсы әйнек бетінің артықшылықтарына ие SPI панелін пайдаланады.
Модуль SPI интерфейстері арқылы қолдау көрсете алатын GC9D01 драйвер интегралдық схемасымен жабдықталған. LCD дисплейінің қуат көзінің кернеуі 2,5 В-тан 3,3 В-қа дейін, әдеттегі мәні 2,8 В. Дисплей модулі ықшам құрылғыларға, киілетін құрылғыларға, үйді автоматтандыру өнімдеріне, ақ түсті өнімдерге, бейне жүйелерге, медициналық құралдарға және т.б. жарамды. Ол -20℃-тан +60℃-қа дейінгі температурада және -30℃-тан +80℃-қа дейінгі сақтау температурасында жұмыс істей алады.
| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Bранд атауы | WISEVISION |
| Sөлшем | 0,72дюйм |
| Пиксельдер | 60×160 нүкте |
| Көру бағыты | Барлық көрініс |
| Белсенді аймақ (A).A) | 6.41*17.09мм |
| Панель өлшемі | 8,52(Биіктігі) x 21,695(В) x1,47(Т)мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | |
| Жарықтық | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | SPI |
| PIN нөмірі | 10 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9D01 |
| Артқы жарық түрі | 1 АҚ ЖАРЫҚ |
| Вольтаж | 2.5~3,3 В |
| Салмақ | 1.1 |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +60 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
Дисплейдің кең ауқымы: монохромды OLED, TFT, CTP қоса алғанда;
Дисплей шешімдері: құрал-жабдықтарды, теңшелген FPC, артқы жарықтандыру және өлшемді қоса алғанда; техникалық қолдау және жобалау
Соңғы қолданыстарды терең және жан-жақты түсіну;
Әртүрлі дисплей түрлерінің құны мен өнімділік артықшылықтарын талдау;
Ең қолайлы дисплей технологиясын таңдау үшін тұтынушылармен түсіндіру және ынтымақтастық;
Технологиялық процестерді, өнім сапасын, шығындарды үнемдеуді, жеткізу кестесін және тағы басқаларды үнемі жетілдіру бойынша жұмыс істеу.
С: 1. Үлгі тапсырыс бере аламын ба?
A: Иә, біз сапаны тексеру және тексеру үшін үлгі тапсырысын қабылдаймыз.
С: 2. Үлгіні жеткізу уақыты қандай?
A: Ағымдағы үлгіге 1-3 күн, жеке үлгіге 15-20 күн қажет.
С: 3. Сізде MOQ шегі бар ма?
A: Біздің MOQ - 1 дана.
С: 4. Кепілдік қанша уақытқа созылады?
A: 12 ай.
С: 5. үлгілерді жіберу үшін қандай экспрессті жиі пайдаланасыз?
A: Біз әдетте үлгілерді DHL, UPS, FedEx немесе SF арқылы жеткіземіз. Әдетте олардың келуі 5-7 күнді алады.
С: 6. Сіздің төлем мерзімі қандай?
A: Біздің әдеттегі төлем мерзімі - T/T. Басқалары туралы келіссөздер жүргізуге болады.