| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,32 дюйм |
| Пиксельдер | 128×96 нүкте |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 26,86×20,14 мм |
| Панель өлшемі | 32,5×29,2×1,61 мм |
| Түс | Ақ |
| Жарықтық | 80 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 сымды SPI |
| Міндет | 1/96 |
| PIN нөмірі | 25 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1327 |
| Вольтаж | 1,65-3,5 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
Жеңіл дизайнды, төмен қуат тұтынуды және ультра жұқа профильді біріктіретін заманауи COG құрылымды OLED дисплей модулі N132-2896GSWHG01-H25-пен таныстырамыз. Дисплейдің өлшемі 1,32 дюйм және пиксель ажыратымдылығы 128 × 96 нүкте, бұл әртүрлі қолданбалар үшін айқын визуалды көріністерді қамтамасыз етеді. Модульдің ықшам өлшемі 32,5 × 29,2 × 1,61 мм, бұл оны шектеулі кеңістіктегі жабдықтар үшін өте қолайлы етеді.
Бұл OLED модулінің ерекше ерекшеліктерінің бірі - оның тамаша жарықтығы. Дисплейдің ең аз жарықтығы 100 кд/м², бұл тіпті жарық ортада да тамаша көрінуді қамтамасыз етеді. Оны аспаптар мен жабдықтар, үй қолданбалары, қаржылық POS, қол аспаптары, ақылды технологиялық жабдықтар, медициналық құралдар және т.б. үшін пайдалансаңыз да, модуль анық және айқын пайдаланушы интерфейсін қамтамасыз етеді.
N132-2896GSWHG01-H25 әртүрлі жағдайларда жұмыс істеуге арналған және -40°C-тан +70°C-қа дейінгі температура диапазонында мінсіз жұмыс істейді. Сонымен қатар, оны сақтау температурасының диапазоны -40℃-тан +85℃-қа дейін, бұл тіпті экстремалды ортада да сенімді жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Бұл оны тұрақтылық пен беріктік қажет ететін қолданбаларға жарамды етеді, бұл сіздің жабдығыңыз кез келген жағдайда сенімді жұмыс істейтініне сенімділік береді.
①Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
②Кең көру бұрышы: еркін градус;
③Жоғары жарықтық: 100 кд/м²;
④Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 10000:1;
⑤Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
⑥Кең жұмыс температурасы
⑦Төмен қуат тұтыну;