| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 0,54 дюйм |
| Пиксельдер | 96x32 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 12,46×4,14 мм |
| Панель өлшемі | 18,52×7,04×1,227 мм |
| Түс | Монохромды (ақ) |
| Жарықтық | 190 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Ішкі жабдықтау |
| Интерфейс | I²C |
| Міндет | 1/40 |
| PIN нөмірі | 14 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | CH1115 |
| Вольтаж | 1,65-3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X054-9632TSWYG02-H14 - 96x32 нүктеден жасалған, диагональ өлшемі 0,54 дюйм болатын шағын OLED дисплей. X054-9632TSWYG02-H14 модулінің құрылымы 18,52 × 7,04 × 1,227 мм және белсенді аймақ өлшемі 12,46 × 4,14 мм; ол CH1115 контроллер интегралды схемасымен жабдықталған; ол I²C интерфейсін, 3 В қуат көзін қолдайды. Модуль - артқы жарықты қажет етпейтін (өздігінен сәуле шығаратын) COG құрылымды PMOLED дисплей; ол жеңіл және аз қуат тұтынады. Бұл 0,54 дюймдік 96x32 шағын OLED дисплей киюге болатын құрылғыларға, электронды темекіге, портативті құрылғыларға, жеке күтім құралдарына, дауыс жазғыш қаламға, денсаулық сақтау құралдарына және т.б. жарамды.
X054-9632TSWYG02-H14 модулі -40℃-тан +85℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
Жалпы алғанда, X054-9632TSWYG02-H14 OLED дисплей модулі дисплей технологиясы әлемінде ойын ережесін өзгертеді. Оның 0,54 дюймдік өлшемі жоғары ажыратымдылықтағы дисплеймен және жоғары жарықтықпен үйлесімде теңдесі жоқ көру тәжірибесін ұсынады.
I²C интерфейсі және CH1115 драйвер интегралдық схемасының арқасында бұл OLED дисплей модулі үздіксіз байланыс пен әсерлі өнімділікті қамтамасыз етеді. Сіз заманауи киілетін құрылғылардың келесі буынын жасап жатсаңыз да немесе өнеркәсіптік жабдықтарыңызды жетілдіріп жатсаңыз да, X054-9632TSWYG02-H14 дисплей қажеттіліктеріңіз үшін тамаша таңдау болып табылады. X054-9632TSWYG02-H14 OLED дисплей модулімен болашақ дисплейлерге жаңартыңыз.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 240 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы.
Жетекші дисплей өндірушісі ретінде біз TFT LCD технологиясын зерттеуге, әзірлеуге және өндіруге маманданғанбыз және тұтынушыларға жоғары өнімді және жоғары сапалы дисплей шешімдерін ұсынуға міндеттенеміз. Біздің өнімдеріміз өнеркәсіптік басқару элементтері мен ақылды үй құрылғыларын қоса алғанда, өлшемдер мен қолдану сценарийлерінің кең ауқымын қамтиды, айқындық, жауап беру жылдамдығы, түс өнімділігі және энергия тиімділігі бойынша әртүрлі салалардағы қатаң талаптарға сай келеді.
Жетілдірілген өндірістік процестер мен үздіксіз технологиялық инновациялардың арқасында біз жоғары ажыратымдылықта, кең көру бұрыштарында, төмен қуат тұтынуында және жоғары интеграцияда айтарлықтай артықшылықтарға ие боламыз. Сонымен қатар, біз өнім сапасын қатаң бақылауда ұстаймыз, тұтынушыларға соңғы өнімдерінің бәсекеге қабілеттілігін және пайдаланушы тәжірибесін арттыруға көмектесетін сенімді дисплей модульдері мен жеке қызметтерді ұсынамыз.
Егер сіз тұрақты жеткізілім мен техникалық қолдауы бар дисплей серіктесін іздесеңіз, біз дисплей технологиясының болашағын бірге қалыптастыру үшін сізбен бірлесіп жұмыс істеуге дайынбыз.
Бұл төмен қуатты OLED дисплейдің негізгі артықшылықтары:
Өте жұқа профильДәстүрлі LCD дисплейлерден айырмашылығы, ол өздігінен сәуле шығаратындықтан, артқы жарықтандыру құрылғысын қажет етпейді, бұл оның пішінін айтарлықтай жіңішке етеді.
Ерекше көру бұрыштары: Кең көру бұрыштарымен және түстердің минималды ығысуымен іс жүзінде шектеусіз еркіндік ұсынады, бұл әртүрлі перспективалардан кескін сапасының тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
Жоғары жарықтықЖарықтық деңгейі: Жарық жақсы түскен ортада да айқын және жарқын көрінуді қамтамасыз ететін ең аз жарықтық деңгейі 160 кд/м² құрайды.
Жоғары контраст коэффициенті: Қараңғы бөлме жағдайында әсерлі контраст қатынасына қол жеткізеді, кескін тереңдігін жақсарту үшін терең қара түстер мен жарқын жарықтарды шығарады.
Жылдам жауап беру уақыты: 2 микросекундтан аз ерекше жылдам жауап беру жылдамдығымен мақтана алады, бұл қозғалыс бұлыңғырлығын жояды және динамикалық көріністерде тегіс жұмыс істеуді қамтамасыз етеді.
Кең жұмыс температурасының диапазоны: Әртүрлі температура диапазонында сенімді жұмыс істейді, бұл оны әртүрлі қоршаған орта жағдайларына жарамды етеді.
Энергия үнемдейтін өнімділік: Кәдімгі дисплейлермен салыстырғанда қуатты айтарлықтай аз тұтынады, бұл портативті құрылғыларда батареяның қызмет ету мерзімін ұзартуға және энергияны аз пайдалануға ықпал етеді.