| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,71 дюйм |
| Пиксельдер | 128×32 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 42.218×10.538 мм |
| Панель өлшемі | 50,5×15,75×2,0 мм |
| Түс | Монохромды (ақ) |
| Жарықтық | 80 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 сымды SPI |
| Міндет | 1/64 |
| PIN нөмірі | 18 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1312 |
| Вольтаж | 1,65-3,5 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 - COG OLED дисплей модулі. 42,218×10,538 мм AA өлшемі және 50,5×15,75×2,0 мм өте жіңішке контуры бар OLED дисплей модулі кез келген электрондық құрылғыға біркелкі интеграцияланатын ықшам және стильді дизайнды ұсынады.
Модульдің 100 кд/м² жарықтығы жақсы жарықтандырылған ортада да айқын және айқын көріністерді қамтамасыз етеді.
Оның әмбебап интерфейс опцияларына параллель, I²C және 4 сымды SPI кіреді, бұл әртүрлі қолданба талаптарын қанағаттандыру үшін икемді интеграция мүмкіндіктерін ұсынады.
Бұл OLED дисплей SSD1315 интегралдық схемасы және SSD1312 драйвер интегралдық схемасы арқылы орнатылған, OLED дисплей модулі ерекше өнімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді.
Драйвер интегралдық жүйесі деректердің жылдам және дәл берілуін қамтамасыз етеді, бұл пайдаланушылардың біркелкі өзара әрекеттесуін қамтамасыз етеді.
Киілетін спорттық құрылғылар, денсаулық сақтау жабдықтары немесе интеллектуалды өндірістік жүйелер үшін болсын, біздің OLED дисплей модуліміз пайдаланушы тәжірибесін жақсарту және өніміңіздің шынайы әлеуетін көрсету үшін тамаша таңдау болып табылады.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 100 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.