| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 2,70 дюйм |
| Пиксельдер | 128×64 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 61,41×30,69 мм |
| Панель өлшемі | 73×40.24×2.0 мм |
| Түс | Ақ/Көк/Сары |
| Жарықтық | 50 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 сымды SPI |
| Міндет | 1/64 |
| PIN нөмірі | 30 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1327 |
| Вольтаж | 1,65-3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 – 128x64 пиксель ажыратымдылығымен жасалған 2,70 дюймдік COG графикалық OLED дисплейі. Бұл OLED дисплей модулінің контур өлшемі 73×40,24×2,0 мм, ал AA өлшемі 61,41×30,69 мм.
Бұл модуль SSD1327 контроллерінің интегралдық схемасымен жабдықталған; оны параллель, 4 жолды SPI және I²C интерфейстерімен қолдауға болады; логиканың қоректендіру кернеуі 3,0 В (әдеттегі мән), жүргізу міндетінің 1/64 бөлігі.
X270-2864ASWHG03-C30 - COG құрылымды OLED дисплейі, бұл OLED модулі ақылды үй қолданбаларына, қол аспаптарына, ақылды технологиялық құрылғыларға, автомобильдерге, аспаптарға, медициналық құралдарға және т.б. жарамды.
OLED модулі -40℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 80 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.
2,70 дюймдік 128x64 нүктелік матрицалық OLED дисплей модулі! Бұл заманауи экран теңдесі жоқ өнімділік пен инновациялық мүмкіндіктерді ұсынады.
Кеңістік тиімділігін ескере отырып жасалған 2,70 дюймдік форма факторы ерекше көрнекі дәлдікті сақтай отырып, ықшам құрылғыларға кедергісіз интеграциялауға мүмкіндік береді. 128x64 пиксель тығыздығы өте айқын кескіндер мен мазмұнның оқылатын көрінісін қамтамасыз етеді, бұл жоғары графикалық анықтық арқылы пайдаланушының өзара әрекеттесуін жақсартады.
Келесі буын OLED технологиясын пайдалана отырып, бұл модуль шексіз контраст коэффициенттерін, шынайы түстерді көрсетуді және 170° ультра кең көру бұрыштарын қоса алғанда, ерекше көрнекі параметрлерге қол жеткізеді. Өздігінен сәулеленетін пиксель құрылымы дәстүрлі LCD шешімдерімен салыстырғанда қара түстің тамаша деңгейлерін және энергия тұтынуды азайтуды қамтамасыз етеді.
Бұл әмбебап 128x64 OLED шешімі эргономикалық дизайнды инженерлік шеберлікпен үйлестіре отырып, ықшам дисплей технологиясын қайта анықтайды. Оның бейімделгіш архитектурасы арнайы бағдарламалық жасақтаманы әзірлеуді және жарықтандыру конфигурацияларын қолдайды, бұл оны тұтынушылық электроника прототиптерін жасау және коммерциялық өнімдерді интеграциялау үшін бірдей қолайлы етеді. Біздің премиум OLED инновациямызбен келесі деңгейдегі визуалды байланысты қабылдаңыз.