| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 0,35 дюйм |
| Пиксельдер | 20 белгішесі |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 7,7582×2,8 мм |
| Панель өлшемі | 12,1×6×1,2 мм |
| Түс | Ақ/Жасыл |
| Жарықтық | 300 (мин) кД/м² |
| Жүргізу әдісі | Ішкі жабдықтау |
| Интерфейс | MCU-IO |
| Міндет | 1/4 |
| PIN нөмірі | 9 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | |
| Вольтаж | 3,0-3,5 В |
| Жұмыс температурасы | -30 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +80°C |
Біздің 0,35 дюймдік сегментті OLED экранымыздың негізгі ерекшеліктерінің бірі - оның тамаша дисплей әсері. Экранда айқын, айқын көріністер қамтамасыз ету үшін OLED технологиясы қолданылады, бұл пайдаланушыларға мәзірлерді оңай шарлауға және ақпаратты мүмкіндігінше анық көруге мүмкіндік береді. Электронды темекі батареясының деңгейін тексеру немесе ақылды секіру арқаныңыздың қозғалысын бақылау болсын, біздің OLED экрандарымыз пайдаланушы тәжірибесіне терең енуге кепілдік береді.
Біздің OLED сегменттік экранымыз бір ғана қолданбамен шектелмейді; керісінше, оның әртүрлі электрондық құрылғыларда қолданылуы бар. Электронды темекілерден бастап деректер кабельдеріне дейін, ақылды секіргіштерден бастап ақылды қаламдарға дейін, бұл көп функциялы экранды көптеген өнімдерге біркелкі біріктіруге болады. Оның бейімделу қабілеті оны құрылғыларын заманауи және көрнекі түрде тартымды дисплейлермен жақсартуды қалайтын өндірушілер үшін ең жақсы таңдау етеді.
Біздің 0,35 дюймдік сегментті OLED экранымызды ерекше ететін нәрсе - оның үнемділігі. Дәстүрлі OLED дисплейлерден айырмашылығы, біздің сегментті экрандарымыз интегралдық схемаларды (IC) қажет етпейді. Бұл компонентті алып тастау арқылы біз өндіріс шығындарын айтарлықтай азайттық, нәтижесінде өнімділікке нұқсан келтірмей, қолжетімді өнімге қол жеткіздік. Бұл біздің OLED экрандарымызды бәсекеге қабілетті бағаны сақтай отырып, жоғары сапалы дисплейлерді біріктіргісі келетін бизнес үшін тартымды нұсқа етеді.
Төменде осы төмен қуатты OLED дисплейдің артықшылықтары келтірілген:
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 270 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.