| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 7,0 дюйм |
| Пиксельдер | 800×480 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 153,84×85,632 мм |
| Панель өлшемі | 164.90×100×3.5 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 16,7 М |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | Параллель 8-биттік RGB |
| PIN нөмірі | 15 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Артқы жарық түрі | 27 чипті ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 3,0~3,6 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A - 7 дюймдік TFT-LCD дисплей модулі; ажыратымдылығы 800x480 пиксельден жасалған. Бұл дисплей панелінің модуль өлшемі 164,90×100×3,5 мм және AA өлшемі 153,84×85,632 мм. Дисплей режимі әдетте ақ, интерфейсі RGB. Дисплейге 12 айлық кепілдік беріледі және зауыттық қоректендіру ретінде қолжетімді. Дисплей модульде EK9716BD4 және EK73002AB2 драйверлерінің интеграцияланған интегралдық схемасы бар. интерфейстің қоректендіру кернеуінің диапазоны 3,0 В-тан 3,6 В-қа дейін. Дисплейді автомобиль навигациялық жүйелері, портативті медиа ойнатқыштар, өнеркәсіптік басқару жүйелері және т.б. сияқты әртүрлі қолданбаларда пайдалануға болады. Бұл TFT модулі -20℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оның сақтау температурасы -30℃-тан +80℃-қа дейін.
B070TN333C-27A 7 дюймдік TFT LCD дисплейі CTP (сыйымдылық сенсорлық панелі) технологиясын қолдайды, бұл резистивті сенсорлық экрандармен салыстырғанда интуитивті және жауап беретін пайдаланушы интерфейсін қамтамасыз етеді. Сыйымдылық сенсорлық экран технологиясы сенсорлық панельдің бетіндегі сыйымдылықтың өзгеруін анықтау принципіне негізделген.
Сенсорлық панель дисплей панелінің үстіндегі мөлдір өткізгіш қабаттан және адамның жанасуынан туындаған сыйымдылықтың өзгеруін сезетін контроллер интегралдық схемасынан тұрады. Ол дәлірек және дәл енгізу реакциясын қамтамасыз етеді және резистивті сенсорлық экрандарға қарағанда ұзағырақ қызмет ету мерзіміне ие.