| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 2,23 дюйм |
| Пиксельдер | 128×32 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 55.02×13.1 мм |
| Панель өлшемі | 62×24×2.0 мм |
| Түс | Ақ/Көк/Сары |
| Жарықтық | 120 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 сымды SPI |
| Міндет | 1/32 |
| PIN нөмірі | 24 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1305 |
| Вольтаж | 1,65-3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 - 128x32 пиксель ажыратымдылығымен жасалған 2,23 дюймдік COG графикалық OLED дисплейі. Бұл OLED дисплей модулінің контур өлшемі 62×24×2,0 мм, ал AA өлшемі 55,02×13,1 мм;
Бұл модуль SSD1305 контроллерінің интегралдық схемасымен жабдықталған; оны параллель, 4 жолды SPI және I²C интерфейстерімен қолдауға болады; логиканың қоректендіру кернеуі 3,0 В (әдеттегі мән), жүргізу міндетінің 1/32 бөлігі.
X223-2832ASWCG02-C24 - COG құрылымды OLED дисплейі, бұл OLED модулі ақылды үй қолданбаларына, қаржылық POS, қол құралдарына, ақылды технологиялық құрылғыларға, автомобильдерге, ақылды киілетін құрылғыларға, медициналық құралдарға және т.б. жарамды. OLED модулі -40℃-тан +85℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 140 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.
Біз кеңістікті шектеулі қолданбаларға арналған ықшам, бірақ қуатты инновациялық 2,23 дюймдік OLED дисплей модулін ұсынуға қуаныштымыз. 128x32 нүктелік ажыратымдылығы бар бұл шағын экран жарықтандыру талаптарын жою үшін озық OLED технологиясын пайдалана отырып, ерекше айқындықпен өткір, жанды бейнелерді ұсынады. Нәтижесінде жоғары энергия тиімділігі, нөлдік жарықтандыру және мазмұнды жандандыратын таңғажайып контраст коэффициенттері бар.
Әмбебаптығы үшін жасалған модуль микроконтроллерлермен кең үйлесімділігі мен кең кернеу диапазонының арқасында киілетін құрылғыларға, ақылды үй құрылғыларына және ықшам электроникаға кедергісіз интеграцияланады. Оның кең көру бұрышы әртүрлі жарықтандыру жағдайларында оқуды қамтамасыз етеді, бұл оны сыртқы гаджеттер немесе көп бұрышты дисплейлер үшін өте қолайлы етеді. Өте жіңішке профилі мен жеңіл дизайнына қарамастан, модуль сенімді өнімділікті сақтайды, жүйені оңай интеграциялау үшін «қосу және ойнату» қарапайымдылығын ұсынады.
OLED-дің озық артықшылықтарын – ашық түстерді, төмен қуат тұтынуды және сенімділікті – болашаққа дайын форма факторымен біріктіре отырып, бұл дисплей модулі ықшам визуалды шешімдерді қайта анықтайды. Прототиптеу немесе жаппай өндіріс үшін болсын, ол әзірлеушілерге кеңістікті немесе сапаны жоғалтпай пайдаланушы тәжірибесін жақсартуға мүмкіндік береді. Дисплей технологиясындағы нағыз ойын ережесін өзгертетін бұл модуль заманауи электроникадағы инновация үшін жаңа стандарт орнатады.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 140 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.