| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,92 дюйм |
| Пиксельдер | 128×160 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 28.908×39.34 мм |
| Панель өлшемі | 34,5×48,8×1,4 мм |
| Түс | Ақ |
| Жарықтық | 80 кД/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 сымды SPI |
| Міндет | 1/128 |
| PIN нөмірі | 31 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | CH1127 |
| Вольтаж | 1,65-3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X192-2860KSWDG02-C31 - диагональ өлшемі 1,92 дюйм болатын 160x128 COG графикалық OLED дисплей модулі. Бұл OLED дисплей модулінің контур өлшемі 34,5×48,8×1,4 мм, ал AA өлшемі 28,908×39,34 мм; ол параллель интерфейстерді, I²C және 4 сымды SPI тізбекті интерфейстерін қолдайтын CH1127 контроллер интегралды схемасымен жабдықталған. Логикаға арналған кернеу 3 В, дисплейге арналған кернеу 12 В.
Бұл OLED модулі медициналық қолданбаларға, ақылды үй қолданбаларына, ақылды ғимарат жүйелеріне, қолмен ұсталатын құрылғыларға, ақылды киілетін құрылғыларға және т.б. жарамды. Ол -40℃-тан +70℃-қа дейінгі температура диапазонында жұмыс істей алады; сақтау температурасының диапазоны -40℃-тан +85℃-қа дейін.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 270 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 2000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.
Біздің ең соңғы инновациямызды, 1,92 дюймдік кішкентай 128x160 нүктелі OLED дисплей модулінің экранын ұсынамыз. Бұл озық дисплей модулінің ықшам өлшемі мен жоғары ажыратымдылығы оны әртүрлі электрондық құрылғылар үшін тамаша таңдау етеді.
Небәрі 1,92 дюймдік OLED дисплей модулі портативті құрылғыларға, ақылды сағаттарға, фитнес трекерлеріне және басқа да ықшам электрондық құрылғыларға біркелкі интеграциялануға арналған. Үлкен өлшеміне қарамастан, ол 128x160 нүктелік жоғары ажыратымдылықпен айқын визуалды суреттерді ұсынады. Пайдаланушылар өз құрылғыларында жарқын түстерден, айқын кескіндерден және тегіс графикадан ләззат ала алатынына көз жеткізіңіз.
Дисплей модулі дәстүрлі LCD экрандармен салыстырғанда бірнеше артықшылықтарды ұсынатын OLED (органикалық жарық шығаратын диод) технологиясымен жабдықталған. OLED дисплейлері жақсы контрастты, кеңірек көру бұрыштарын және жылдам жауап беру уақытын ұсынады. Бұл пайдаланушылардың жарық және күңгірт ортада және әртүрлі көру бұрыштарында тамаша көрнекі өнімділікке үміттене алатынын білдіреді.
Сонымен қатар, OLED технологиясы жұқа және жеңіл дисплей модульдерін пайдалануға мүмкіндік береді, бұл оны портативті құрылғылар үшін өте қолайлы етеді. Оның энергия үнемдейтін дизайны оның LCD экранға қарағанда аз энергия тұтынатынын қамтамасыз етеді, бұл электрондық құрылғылардың батареясының қызмет ету мерзімін ұзартуға көмектеседі. Бұл мүмкіндік әсіресе жиі зарядтамай ұзақ уақыт пайдалануға арналған құрылғылар үшін пайдалы.
Таңғажайып көрнекі мүмкіндіктерінен басқа, 1,92 дюймдік кішкентай 128x160 нүктелі OLED дисплей модулінің экраны пайдаланушыға ыңғайлы мүмкіндіктермен де жабдықталған. Ол SPI (сериялық перифериялық интерфейс) және I2C (интегралдық микросхемалар арасындағы интерфейс) сияқты бірнеше интерфейс опцияларын қолдайды, бұл модульді әртүрлі электрондық құрылғыларға қосу және интеграциялау икемділігін қамтамасыз етеді.
Пайдалануды жеңілдету үшін дисплей модулі құрылғымен шарлауды және өзара әрекеттесуді жеңілдететін қарапайым интерфейспен жасалған. Оның ықшам өлшемі оның функционалдылыққа немесе жалпы эстетикаға нұқсан келтірмей, әртүрлі дизайндармен үйлесімді үйлесуін қамтамасыз етеді.
Қысқаша айтқанда, 1,92 дюймдік кішкентай 128x160 нүктелі OLED дисплей модулінің экраны шағын жоғары ажыратымдылықты дисплейді қажет ететін электрондық құрылғылар үшін тамаша таңдау болып табылады. Оның ықшам өлшемі, әсерлі визуалды мүмкіндіктері және пайдаланушыға ыңғайлы мүмкіндіктері оны дизайнерлер мен өндірушілер үшін осы заманауи дисплей модулімен OLED технологиясының кереметтігін сезінудің ең жақсы шешіміне айналдырады.