| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,45 дюйм |
| Пиксельдер | 60 x 160 нүкте |
| Көру бағыты | 12:00 |
| Белсенді аймақ (AA) | 13,104 x 34,944 мм |
| Панель өлшемі | 15,4×39,69×2,1 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 300 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | 4 жолақты SPI |
| PIN нөмірі | 13 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9107 |
| Артқы жарық түрі | 1 ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,5~3,3 В |
| Салмақ | 1,1 г |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
Міне, кәсіби түрде қайта қаралған техникалық шолу:
N145-0616KTBIG41-H13 техникалық профилі
1,45 дюймдік IPS TFT-LCD модулі 60 × 160 пиксель ажыратымдылығын қамтамасыз етеді, әмбебап ендірілген қолданбаларға арналған. SPI интерфейсімен үйлесімді бұл дисплей әртүрлі электрондық жүйелерде оңай интеграциялануды қамтамасыз етеді. 300 cd/m² жарықтық шығысымен ол тікелей күн сәулесінде немесе жоғары жарық ортасында да айқын көрінуді сақтайды.
Негізгі сипаттамалары:
Кеңейтілген басқару: сигналды оңтайландыруға арналған GC9107 драйверінің интегралдық схемасы
Көру өнімділігі
IPS технологиясы арқылы 50° симметриялы көру бұрыштары (сол/оң/ұзын/төмен)
Тереңдіктің айқындығын арттыру үшін 800:1 контраст қатынасы
3:4 кадр пішімі (стандартты конфигурация)
Қуат талаптары: 2,5 В-3,3 В аналогтық қорек көзі (әдеттегідей 2,8 В)
Операциялық ерекшеліктері:
Көрнекілік шеберлігі: 16,7 М хроматикалық шығысы бар табиғи түс қанықтылығы
Қоршаған ортаға төзімділік:
Жұмыс диапазоны: -20℃ - +70℃
Сақтау төзімділігі: -30℃ - +80℃
Энергия тиімділігі: Қуатқа сезімтал қолданбаларға арналған төмен кернеулі дизайн
Негізгі артықшылықтары:
1. Жарыққа қарсы IPS қабаты бар күн сәулесінде оқылатын өнімділік
2. Өнеркәсіптік деңгейдегі сенімділік үшін берік конструкция
3. SPI хаттамасын жеңілдетілген енгізу
4. Төтенше жағдайларда тұрақты жылу өнімділігі
Мыналар үшін өте қолайлы:
- Автокөлік құралдарының басқару тақтасының дисплейлері
- Сыртқы көріністі қажет ететін IoT құрылғылары
- Медициналық құралдар интерфейстері
- Берік қол терминалдары