| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 0,77 дюйм |
| Пиксельдер | 64×128 нүкте |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 9,26×17,26 мм |
| Панель өлшемі | 12,13×23,6×1,22 мм |
| Түс | Монохромды (ақ) |
| Жарықтық | 180 (мин)кд/м² |
| Жүргізу әдісі | Ішкі жабдықтау |
| Интерфейс | 4 сымды SPI |
| Міндет | 1/128 |
| PIN нөмірі | 13 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | SSD1312 |
| Вольтаж | 1,65-3,5 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 - 128x32 нүктеден жасалған 0,87 дюймдік графикалық пассивті матрицалық OLED дисплей модулі.
Бұл 0,87 дюймдік дисплейдің модульдік құрылымы 28,54 × 8,58 × 1,2 мм, ал белсенді аймақ өлшемі 22,38 × 5,58 мм.
Модуль SSD1312 интегралды чипімен жабдықталған, I²C интерфейсін, 3 В қуат көзін қолдайды.
Модуль - артқы жарықты қажет етпейтін (өздігінен сәуле шығаратын) COG құрылымды OLED дисплей; ол жеңіл және аз қуат тұтынады.
Логикаға арналған кернеу 2,8 В (VDD), ал дисплейге арналған кернеу 9 В (VCC). Шахмат тақтасы дисплейі 50% болғанда, ток күші 9 В (ақ түс үшін), бұл жүргізу міндетінің 1/32 бөлігі.
Бұл 0,87 дюймдік шағын өлшемді OLED дисплей киюге болатын құрылғыларға, электронды темекіге, жеке күтім құралдарына, портативті құрылғыларға, дауыс жазғыш қаламға, денсаулық сақтау құрылғыларына және т.б. жарамды. X087-2832TSWIG02-H14 модулі -40℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
X087-2832TSWIG02-H14 OLED панелін таңдап, дисплей технологиясының болашағын сезініңіз. Оның шағын форма факторы, айқын ажыратымдылығы, тамаша жарықтығы және жан-жақты интерфейс опциялары оны кез келген жоба үшін тамаша етеді. X087-2832TSWIG02-H14OLED панелімен өнімдеріңіздің визуалды тәжірибесін жаңартыңыз және аудиторияңызды қызықтырыңыз.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 120 (мин) кД/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 10000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.
0,87 дюймдік 128×32 нүктелік матрицалық OLED модулі ықшам визуалды шешімдерді қайта анықтайды, кеңістікті шектейтін қолданбалар үшін өте ыңғайлы өте жұқа форма факторында ерекше өнімділікті қамтамасыз етеді.
Теңдесі жоқ визуалды өнімділік
• 300 cd/m² жарықтықпен кристалдай мөлдір 128×32 ажыратымдылық
• Шексіз контраст коэффициенті бар шынайы қара деңгейлер (1 000 000:1)
• 0,1 мс аса жылдам жауап беру уақыты қозғалыс бұлыңғырлығын жояды
• Түс дәлдігі бірдей 178° кең көру бұрышы
Көпфункционалдылық үшін жасалған
• 0,5 мм жиекпен өте ықшам өлшемдер (22,0×9,5×2,5 мм)
• Өте төмен қуат тұтыну (әдетте 0,05 Вт) батареяның қызмет ету мерзімін ұзартады
• -40°C-тан +85°C-қа дейінгі жұмыс температурасының диапазоны
• MIL-STD-810G стандартына сәйкес келетін соққыға/дірілге төзімділік
Ақылды интеграция мүмкіндіктері
• Қос режимді интерфейс: SPI (10 МГц) / I2C (400 кГц)
• 128 КБ кадр буфері бар SSD1306 контроллері
• Arduino/Raspberry Pi-мен «қосып ойнату» үйлесімділігі
• Әзірлеушілерге кешенді қолдау, соның ішінде:
- Толық API құжаттамасы
- Негізгі платформаларға арналған үлгі код
- Анықтамалық жобалау схемалары
Қолданбалы шешімдер
✓ Киюге болатын технология: ақылды сағаттар, фитнес трекерлері
✓ Медициналық құрылғылар: Портативті мониторлар, диагностикалық құралдар
✓ Өнеркәсіптік HMI: Басқару панельдері, өлшеу құрылғылары
✓ Тұтынушыға арналған IoT: Ақылды үй контроллерлері, мини-ойындар
Қазір толық техникалық қолдаумен қолжетімді
Біздің сату тобына хабарласыңыз:
• Теңшелетін конфигурация опциялары
• Көлемдік баға белгілеу
• Бағалау жинақтары