| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 10,1 дюйм |
| Пиксельдер | 1024×600 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 222,72×125,28 мм |
| Панель өлшемі | 235 × 143 × 3,5 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 16,7 М |
| Жарықтық | 250 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | Параллель 8-биттік RGB |
| PIN нөмірі | 15 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | Түпнұсқа деректер |
| Артқы жарық түрі | АҚ ЖАРЫҚ |
| Вольтаж | 3,0~3,6 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A - 10,1 дюймдік TFT-LCD дисплей модулі; ажыратымдылығы 1024 × 600 пиксельден жасалған. Бұл дисплей панелінің модуль өлшемі 235 × 143 × 3,5 мм, ал AA өлшемі 222,72 × 125,28 мм. Дисплей режимі әдетте ақ, ал интерфейсі RGB. Дисплейге 12 айлық кепілдік беріледі және зауыттық жабдық ретінде қолжетімді. Дисплейді автомобиль навигациялық жүйелері, портативті медиа ойнатқыштар, өнеркәсіптік басқару жүйелері және т.б. сияқты әртүрлі қолданбаларда пайдалануға болады. Бұл TFT модулі -20℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оның сақтау температурасы -30℃-тан +80℃-қа дейін.
B101N535C-27A 10,1 дюймдік TFT LCD дисплейі CTP (сыйымдылық сенсорлық панелі) технологиясын қолдайды, бұл резистивті сенсорлық экрандармен салыстырғанда интуитивті және жауап беретін пайдаланушы интерфейсін қамтамасыз етеді. Сыйымдылық сенсорлық экран технологиясы сенсорлық панельдің бетіндегі сыйымдылықтың өзгеруін анықтау принципіне негізделген.
Сенсорлық панель дисплей панелінің үстіндегі мөлдір өткізгіш қабаттан және адамның жанасуынан туындаған сыйымдылықтың өзгеруін сезетін контроллер интегралдық схемасынан тұрады. Ол дәлірек және дәл енгізу реакциясын қамтамасыз етеді және резистивті сенсорлық экрандарға қарағанда ұзағырақ қызмет ету мерзіміне ие.