| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 3,97 дюйм |
| Пиксельдер | 480×800 нүкте |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 51,84×86,40 мм |
| Панель өлшемі | 55.44×96.17×2.1 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 16,7M |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | MIPI |
| PIN нөмірі | 15 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | ST7701S |
| Артқы жарық түрі | 8 чипті ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,7~3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 - 480 x 800 пиксель ажыратымдылығымен жасалған 3,97 дюймдік IPS TFT-LCD дисплей модулі.
Модуль MIPI DSI сериялық интерфейсін (2 жолақты) қолдайды, ол IPS панелімен жабдықталған, оның кеңірек көру бұрышы солға:85 / оңға:85 / жоғары:85 / төмен:85 градус (әдеттегідей), контраст коэффициенті 800 (әдеттегідей мән), жарықтық 350 cd/m² (әдеттегідей мән), жарқырауға қарсы бет панелі сияқты артықшылықтары бар.
Бұл 3,97 дюймдік MIPI LCD дисплейі портреттік режимде жұмыс істейді; модульге ST7701S драйвер интегралды интегралды схемасы, интерфейстің кернеу диапазоны 2,7 В-тан 3,3 В-қа дейін.
Панельде кең ауқымды перспективалар, ашық түстер және қанық табиғаты бар жоғары сапалы кескіндер бар.
Ол шағын өнеркәсіптік жабдықтарға, қауіпсіздікті бақылау жүйелеріне, қол құрылғыларына, жүргізуші жазғыштарына және басқа да өнім қолданбаларына өте қолайлы.
Бұл TFT модулі -20℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -30℃-тан +80℃-қа дейін.