| Дисплей түрі | IPS TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 2,45 дюйм |
| Пиксельдер | 172RGB*378 |
| Көру бағыты | 12:00 |
| Белсенді аймақ (AA) | 25,8(Биіктігі) x 56,7(В) мм |
| Панель өлшемі | 28(Биіктігі) x 61,35(V) x2,5(D) мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | Ақ |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | 4 жолақты SPI |
| PIN нөмірі | 16 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | ST77925 |
| Артқы жарық түрі | 4 ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,5~3,3 В |
| Салмақ | 1,1 г |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 - 172RGB*378 пиксель ажыратымдылығы бар 2,45 дюймдік TFT-LCD дисплей. 4 Line SPI сияқты әртүрлі интерфейстерді қолдайды, бұл кез келген жобаға кедергісіз интеграциялау үшін икемділік береді. Дисплейдің 350 cd/m² жарықтығы тіпті жарық жағдайларында да айқын, жарқын көріністерді қамтамасыз етеді. Монитор тегіс және тиімді жұмыс істеуді қамтамасыз ету үшін кеңейтілген драйвер интегралдық схемасын пайдаланады.
N245-1737KTWPG01-C16 кең бұрышты (жазықтықты ауыстыру) технологиясын қолданады. Көру диапазоны сол жақта: 25/оң жақта: 25/жоғары: 25/төмен:25градус. контраст қатынасы 1000:1 және арақатынасы 3:4 (әдеттегі мән). Аналогтық сигналдың қоректендіру кернеуі 2,5 В-тан 3,3 В-қа дейін (әдеттегі мән 2,8 В). IPS панелінде көру бұрыштарының кең ауқымы, ашық түстер және қаныққан және табиғи жоғары сапалы кескіндер бар. Бұл TFT-LCD модулі -20℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады, ал сақтау температурасы -30℃-тан +80℃-қа дейін.
New Vision Technology Co., Ltd. компаниясының штаб-пәтері Шэньчжэньде орналасқан және 15 жыл бойы өзінің күшті ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық мүмкіндіктерімен тұтынушыларға қызмет көрсетіп келеді. Біз бүкіл әлемдегі тұтынушыларға жоғары сапалы дисплей және техникалық қызметтер көрсетуге міндеттенеміз. Біздің N245-1737KTWPG01-C16 сияқты өнімдеріміз сенімділігімен, тұрақтылығымен және тиімділігімен танымал.
Дисплейдің кең ауқымы: монохромды OLED, TFT, CTP қоса алғанда;
Дисплей шешімдері: құрал-жабдықтарды, теңшелген FPC, артқы жарықтандыру және өлшемді қоса алғанда; техникалық қолдау және жобалау
Соңғы қолданыстарды терең және жан-жақты түсіну;
Әртүрлі дисплей түрлерінің құны мен өнімділік артықшылықтарын талдау;
Ең қолайлы дисплей технологиясын таңдау үшін тұтынушылармен түсіндіру және ынтымақтастық;
Технологиялық процестерді, өнім сапасын, шығындарды үнемдеуді, жеткізу кестесін және тағы басқаларды үнемі жетілдіру бойынша жұмыс істеу.
С: 1. Үлгі тапсырыс бере аламын ба?
A: Иә, біз сапаны тексеру және тексеру үшін үлгі тапсырысын қабылдаймыз.
С: 2. Үлгіні жеткізу уақыты қандай?
A: Ағымдағы үлгіге 1-3 күн, жеке үлгіге 15-20 күн қажет.
С: 3. Сізде MOQ шегі бар ма?
A: Біздің MOQ - 1 дана.
С: 4. Кепілдік қанша уақытқа созылады?
A: 12 ай.
С: 5. үлгілерді жіберу үшін қандай экспрессті жиі пайдаланасыз?
A: Біз әдетте үлгілерді DHL, UPS, FedEx немесе SF арқылы жеткіземіз. Әдетте олардың келуі 5-7 күнді алады.
С: 6. Сіздің төлем мерзімі қандай?
A: Біздің әдеттегі төлем мерзімі - T/T. Басқалары туралы келіссөздер жүргізуге болады.