| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,08 дюйм |
| Пиксельдер | 128×220 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 13,82×23,76 мм |
| Панель өлшемі | 16,12×29,76×1,52 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 300 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN нөмірі | 13 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9A01 |
| Артқы жарық түрі | 1 ақ түсті жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,5~3,3 В |
| Салмақ | 1,2 г |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 - шағын өлшемді 1,08 дюймдік IPS кең бұрышты TFT-LCD дисплей модулі. Бұл шағын өлшемді TFT-LCD панелінің ажыратымдылығы 128 × 220 пиксель, кіріктірілген GC9A01 контроллер интегралды схемасы, 4 сымды SPI интерфейсін қолдайды, 2,5 В ~ 3,3 В қоректендіру кернеуі (VDD) диапазоны, 300 кд/м² модуль жарықтығы және 800 контрасты бар.
Бұл 1,08 дюймдік TFT LCD дисплейінің ерекше ерекшеліктерінің бірі - оның кіріктірілген IPS (жазықтықтағы ауысу) панелі. Бұл технология сол жақ: 80 / оң жақ: 80 / жоғарғы: 80 / төменгі: 80 градус (әдеттегі) кеңірек көру бұрышын ұсынады, бұл пайдаланушыларға барлық бұрыштардан айқын, жарқын көріністерден ләззат алуға мүмкіндік береді. Бейне көріп, фотосуреттер көріп немесе ойын ойнап жатсаңыз да, дисплей жоғары сапалы визуалды тәжірибені қамтамасыз етеді.
N108-1222TBBIG15-H13 киілетін құрылғылар, ақ түсті өнімдер, бейне жүйелер, медициналық құралдар, ақылды құлыптар сияқты қолданбаларға өте қолайлы. Бұл модульдің жұмыс температурасы -20 ℃-тан 70 ℃-қа дейін, ал сақтау температурасы -30 ℃-тан 80 ℃-қа дейін.