| Дисплей түрі | OLED |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,40 дюйм |
| Пиксельдер | 160×160 нүктелер |
| Дисплей режимі | Пассивті матрица |
| Белсенді аймақ (AA) | 25×24,815 мм |
| Панель өлшемі | 29×31,9×1,427 мм |
| Түс | Ақ |
| Жарықтық | 100 (мин) кД/м² |
| Жүргізу әдісі | Сыртқы жабдықтау |
| Интерфейс | 8-биттік 68XX/80XX параллель, 4 сымды SPI, I2C |
| Міндет | 1/160 |
| PIN нөмірі | 30 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | CH1120 |
| Вольтаж | 1,65-3,5 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сақтау температурасы | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 - 1,40 дюймдік COG графикалық OLED дисплей модулі; ол 160 × 160 пиксельден жасалған. OLED модуліне CH1120 контроллер интегралдық схемасы орнатылған; ол параллель/I²C/4 сымды SPI интерфейстерін қолдайды.
OLED COG модулі өте жұқа, жеңіл және аз қуат тұтынады, бұл қол аспаптары, киілетін құрылғылар, ақылды медициналық құрылғылар, медициналық құралдар және т.б. үшін өте қолайлы.
OLED дисплей модулі -40℃-тан +85℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады; оны сақтау температурасы -40℃-тан +85℃-қа дейін.
Қорытындылай келе, X140-6060KSWAG01-C30 OLED дисплей модулі әртүрлі салаларға жарамды ықшам, жоғары ажыратымдылықтағы, әмбебап шешім болып табылады.
Жеңіл дизайнымен, төмен қуат тұтынуымен және тамаша температуралық тұрақтылығымен, ол өлшеу құралдарынан бастап медициналық құралдарға дейінгі қолданбалар үшін тамаша таңдау болып табылады.
OLED модулімен таңғажайып көріністер мен сенімді өнімділікті сезініңіз.
1. Жұқа – артқы жарықтың қажеті жоқ, өздігінен сәуле шығарады;
2. Кең көру бұрышы: еркін градус;
3. Жоғары жарықтық: 150 кд/м²;
4. Жоғары контраст коэффициенті (қараңғы бөлме): 10000:1;
5. Жоғары жауап беру жылдамдығы (<2μS);
6. Кең жұмыс температурасы;
7. Төмен қуат тұтыну.