| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,46 дюйм |
| Пиксельдер | 80×160 нүктелер |
| Көру бағыты | БАРЛЫҚ ПІКІР |
| Белсенді аймақ (AA) | 16,18×32,35 мм |
| Панель өлшемі | 18.08×36.52×2.1 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | 4 жолақты SPI |
| PIN нөмірі | 13 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9107 |
| Артқы жарық түрі | 3 ақ жарықдиодты шам |
| Вольтаж | -0,3~4,6 В |
| Салмақ | 1.1 |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 - 80x160 пиксель ажыратымдылығы бар 1,46 дюймдік IPS TFT-LCD дисплейі. SPI, MCU және RGB сияқты әртүрлі интерфейстерді қолдайды, кез келген жобаға кедергісіз интеграциялау үшін икемділік береді. Дисплейдің 350 cd/m² жарықтығы тіпті жарық жағдайларында да айқын, жарқын көріністерді қамтамасыз етеді. Монитор тегіс және тиімді жұмыс істеуді қамтамасыз ету үшін озық GC9107 драйвер интегралды схемасын пайдаланады.
N146-0816KTBPG41-H13 кең бұрышты IPS (жазықтықты ауыстыру) технологиясын қолданады. Көру диапазоны сол жақта: 80/оң жақта: 80/жоғары қарай: 80/төмен қарай: 80 градус. Контраст қатынасы 800:1 және арақатынасы 3:4 (әдеттегі мән). Аналогтық сигнал үшін қоректендіру кернеуі -0,3 В-тан 4,6 В-қа дейін (әдеттегі мән 2,8 В). IPS панелінде көру бұрыштарының кең ауқымы, ашық түстер және қаныққан және табиғи жоғары сапалы кескіндер бар. Бұл TFT-LCD модулі -20℃-тан +70℃-қа дейінгі температурада жұмыс істей алады, ал сақтау температурасы -30℃-тан +80℃-қа дейін.