| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Bранд атауы | WISEVISION |
| Sөлшем | 00,85 дюйм |
| Пиксельдер | 128×128 нүкте |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ(A).A) | 15.2064x 15.2064 мм |
| Панель өлшемі | 17,58 x 20,82 x1,5 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 300 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN нөмірі | 12 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | GC9107 |
| Артқы жарық түрі | 1Ақ түсті жарықдиодты чип |
| Вольтаж | 2.4~3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 - шағын өлшемді 0,85 дюймдік IPS кең бұрышты TFT-LCD дисплей модулі. Бұл шағын өлшемді TFT-LCD панелінің ажыратымдылығы 128x128 пиксель, кіріктірілген GC9107 контроллер интегралды схемасы, 4 сымды SPI интерфейсін қолдайды, 2,4 В ~ 3,3 В кернеу диапазоны, 300 кд/м² модуль жарықтығы және 1200 контрасты бар.
Бұл модуль тікелей экран режимінде жұмыс істейді және панель кең бұрышты IPS (жазықтықты ауыстыру) технологиясын қолданады. Көру диапазоны сол жақта: 80/оң жақта: 80/жоғары: 80/төмен: 80 градус. IPS панелінде көру бұрыштарының кең ауқымы, ашық түстер және қанық және табиғи жоғары сапалы кескіндер бар. Ол киілетін құрылғылар мен медициналық құралдар сияқты қолданбаларға өте қолайлы. Бұл модульдің жұмыс температурасы -20 ℃-ден 70 ℃-ге дейін, ал сақтау температурасы -30 ℃-ден 80 ℃-ге дейін.
N085-1212TBWIG42-H12 жетілдірілген GC9107 драйвер интегралдық схемасымен жабдықталған, бұл тегіс және жауап беретін жұмысты қамтамасыз етеді. Бұл сіздің мазмұныңыздың кідіріссіз немесе бұрмаланусыз мінсіз жеткізілуін қамтамасыз етеді. Жоғары ажыратымдылықтағы бейнені ойнатып жатсаңыз да, егжей-тегжейлі графиканы көрсетіп жатсаңыз да, бұл TFT дисплей модулі оны оңай басқара алады.