| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 0,96 дюйм |
| Пиксельдер | 80×160 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 10,8×21,7 мм |
| Панель өлшемі | 13,5×27,95×1,5 мм |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 400 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN нөмірі | 13 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | ST7735S |
| Артқы жарық түрі | 1 ақ түсті жарықдиодты шам |
| Вольтаж | -0,3~4,6 В |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13 - сіздің көру тәжірибеңізді өзгертетін 0,96 дюймдік IPS шағын TFT LCD дисплей модулі. TFT дисплей модулінің ажыратымдылығы 80 x 160 пиксель және таңғажайып айқын, жарқын кескіндерді жеткізуге арналған.
Дисплей модулі ST7735S контроллер интегралдық схемасымен жабдықталған және дисплей мен құрылғы арасындағы үздіксіз және тиімді байланысты қамтамасыз ету үшін 4 сымды SPI интерфейсін қолдайды. 2,5 В-тан 3,3 В-қа дейінгі кең қоректендіру кернеуі (VDD) диапазоны оны әртүрлі электрондық жүйелермен үйлесімді етеді, бұл икемділік пен пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
Бұл 0,96 дюймдік TFT LCD дисплейінің ерекше ерекшеліктерінің бірі - оның кіріктірілген IPS (жазықтықтағы ауысу) панелі. Бұл технология сол жақ: 80 / оң жақ: 80 / жоғарғы: 80 / төменгі: 80 градус (әдеттегідей) кеңірек көру бұрышын ұсынады, бұл пайдаланушыларға барлық бұрыштардан айқын, жарқын көріністерден ләззат алуға мүмкіндік береді. Бейне көріп, фотосуреттер көріп немесе ойын ойнап жатсаңыз да, дисплей жоғары сапалы визуалды тәжірибені қамтамасыз етеді.
Модульдің жарықтығы 400 кд/м² және контраст коэффициенті 800 болғандықтан, бұл TFT LCD дисплей модулі мазмұныңызды жандандыру үшін бай және динамикалық түстерді ұсынады. Оны өнеркәсіптік қолданбаларда, тұтынушылық электроникада немесе киілетін құрылғыларда пайдалансаңыз да, бұл дисплей кескіннің тамаша сапасына кепілдік береді.
N096-1608TBBIG11-H13 киілетін құрылғылар, медициналық құралдар, электронды темекі сияқты қолданбаларға өте қолайлы. Бұл модульдің жұмыс температурасы -20 ℃-тан 70 ℃-қа дейін, ал сақтау температурасы -30 ℃-тан 80 ℃-қа дейін.