| Дисплей түрі | IPS-TFT-LCD |
| Бренд атауы | WISEVISION |
| Өлшемі | 1,33 дюйм |
| Пиксельдер | 240×240 нүктелер |
| Көру бағыты | IPS/Тегін |
| Белсенді аймақ (AA) | 23,4×23,4 мм |
| Панель өлшемі | 26,16×29,22×1,5 мм |
| Түстерді орналастыру | RGB тік жолақ |
| Түс | 65 мың |
| Жарықтық | 350 (мин) кД/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN нөмірі | 12 |
| Драйвер интегралдық жүйесі | ST7789V3 |
| Артқы жарық түрі | 2 ақ түсті жарықдиодты шам |
| Вольтаж | 2,4~3,3 В |
| Салмақ | Түпнұсқа деректер |
| Жұмыс температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сақтау температурасы | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 - 1,33 дюймдік диагональды шаршы экраны және 240x240 пиксель ажыратымдылығы бар TFT-LCD модулі.
Бұл шаршы LCD экран IPS панелін пайдаланады, оның артықшылықтары жоғары контраст, дисплей немесе пиксель өшірулі кезде толық қара фон және солға:80 / оңға:80 / жоғары:80 / төмен:80 градус (әдеттегі), 800:1 контраст қатынасы (әдеттегі мән), 350 cd/m² жарықтық (әдеттегі мән) және жарқырауға қарсы әйнек беті.
Модуль SPI интерфейстері арқылы қолдау көрсете алатын ST7789V3 драйверінің интегралдық картасымен жабдықталған.
LCM қуат көзінің кернеуі 2,4 В-тан 3,3 В-қа дейін, әдеттегі мәні 2,8 В. Дисплей модулі ықшам құрылғыларға, киілетін құрылғыларға, үйді автоматтандыру өнімдеріне, ақ түсті өнімдерге, бейне жүйелерге, медициналық құралдарға және т.б. жарамды.
Ол -20 ℃-тан + 70 ℃-қа дейінгі температурада және -30 ℃-тан +80 ℃-қа дейінгі сақтау температурасында жұмыс істей алады.
①Соңғы қолданыстарды терең және жан-жақты түсіну;
②Әртүрлі дисплей түрлерінің құны мен өнімділік артықшылықтарын талдау;
③Ең қолайлы дисплей технологиясын таңдау үшін тұтынушылармен түсіндіру және ынтымақтастық;
④Технологиялық процестерді, өнім сапасын, шығындарды үнемдеуді, жеткізу кестесін және тағы басқаларды үнемі жетілдіру бойынша жұмыс істеу.